Temizlik Dezenfeksiyon Hizmeti

5 Adımda ÇYB Temizlik Dezenfeksiyon Hizmetimiz;

Ortam Dezenfeksiyonu çalışmalarımızın farkı, ULV sisteminin yanı sıra, 5 maddelik (hem bakteri azaltma hemde mikroorganizmaların yok edilmesi) kompleks temizlik ve dezenfeksiyon sistemlerinin kullanılmasıdır.

Adana ÇYB Temizlik Hizmetleri (5 Adımda Dezenfeksiyonlu Temizlik); Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile hizmet vermektedir. Firmamızdan hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. ÇYB Temizlik Firması, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.

 

  • Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
  • Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
  • ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
  • Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
  • Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanape, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)

 

Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup, firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir. Bu hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz konu dezenfeksiyon ve temizliğin bir bütün olduğudur. Biz ÇYB Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetleri olarak sıradan hizmetlerimizde dahi bu sistemlerin bir çoğunu kullanmaya özen gösterdiğimiz için salgın hastalık durumları oluştuğunda, büyük bir soğuk kanlılıkla görevimizin başına geçebiliyoruz.

 

Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz;

Ortam sisleme ve buharlama yöntemlerinin yanı sıra telefon, faks, klavye, masa üzeri, çöp kova hijyeni, kapı kolları, kapılar, yatay yuvalanma yüzeyleri, her türlü el girmeyen yüzeyler, banyo wc armatürleri vs. ofis dezenfekte şirketimiz tarafından manuel olarak tek tek dezenfekte edilmektedir.

ÇYB Dezenfeksiyon ve Temizlik Firması, olarak ofis temizliğinin yanı sıra ofis dezenfektanlı temizlik hizmetini de beraberinde yürütmektedir.

 

Bybio Yeditepe Dezenfektan Analiz Raporu (PDF olarak görmek için buraya tıklayınız)

 

 

                Dezenfeksiyon nerelerde kullanılır? Ofis, fabrika, depolar, şirketler, restoran, cami halısı, ofis halısı, okullar, her türlü işyerleri, kafeler, bürolar..